Про компанію

Компанія «АТМА» постачає санітарно-гігієнічне та професійне прибиральне обладнання на ринок України вже більш ніж п`ятнадцять років. Будучи українською компанією, ми налагодили партнерські відносини з кращими європейськими виробниками і сьогодні маємо можливість запропонувати Вам надійну і вигідну співпрацю.

В асортименті компанії «АТМА» представлені товари таких відомих європейських виробників як MEDICLINICS, MARPLAST, ECOCHEM, TTS, BECKER CHEMIE. У нас Ви можете вибрати і придбати санітарно – гігієнічне обладнання цих брендів: сушарки для рук, дозатори рідкого мила, тримачі рушників і туалетного паперу, аксесуари для ванної кімнати, професійна хімія та інше.

Компанія «АТМА» пропонує широкий вибір паперової продукції гігієнічного призначення власного виробництва під брендом TISCHA PAPIER: паперові рушники, туалетний папір в листах та рулонах, серветки, накладки на унітаз та ін. Паперову продукцію під брендом TISCHA PAPIER компанія «АТМА» експортує в країни Європейського союзу, що свідчить про високу якість продукції.

Ми постійно розширюємо лінійку продукції власного виробництва товарами, що користуються попитом на ринку. У 2014 році в нашому асортименті з`явились металеві урни, корзини, відра і попільниці. Крім того, ми пропонуємо великий вибір витратних матеріалів (мішки для сміття, рідке мило, рукавички, бахіли та ін.).

Компанія «АТМА» є членом асоціації ISSA (провідна світова асоціація у сфері клінінгу, що об`єднує в собі понад 5000 фірм) і це дозволяє нам брати участь у найбільших міжнародних профільних виставках, які визначають майбутні тенденції ринку і презентують останні «новинки» галузі.

Ми регулярно проводимо навчальні тренінги, метою яких є ознайомлення наших клієнтів та працівників з новою продукцією і правилами користування нею.

Важливою перевагою в роботі з нами є те, що компанія «АТМА» має власне виробництво, відділ логістики та великі складські приміщення. Це дає нам можливість зберігати великий об`єм продукції і завжди оперативно виконувати Ваші замовлення без втрат часу та фінансів, що пов`язані з процедурою імпорту.

На додаток ми можемо з гордістю сказати, що є однією з тих компаній, які виготовляють вітчизняну продукцію і створюють додаткові робочі місця.