Рукавички латексні, вінілові та п/е

Показано 9 з 9 (1 сторінка)

Рукавички латексні та вінілові – це практично, зручно і безпечно.

Саме вони захищають робочий інструмент людиниїї руки. На сьогодні цей товар представлений в широкому асортименті, тому іноді буває складно вибрати те, що необхідно. Від того, наскільки правильно вони підібрані, залежить Ваш комфорт у роботі.

Важливими параметрами у виборі рукавичок є: правильно підібраний розмір, текстура і форма. Розміри рукавичок згідно з вимогами стандарту ДСТУ EN 420-2001 наведені у таблиці:

Розмір рукавички

Розмір руки

Розмір руки (мм)

Мінімальна довжина рукавички

    Периметр долоні Довжина руки  

6

6

152

160

220

7

7

178

171

230

8

8

203

182

240

9

9

229

192

250

10

10

254

204

260

11

11

279

215

270

Щоб було зручно тримати інструмент в руках, робоча поверхня рукавичок може бути текстурованою, т.е. шерехуватою. Нетекстуровані рукавички називают гладенькими. Рукавички бувають універсальними (плоскими) – однакові для обох рук, і анатомічної форми – різні для правої та лівої руки. Такі рукавички краще облягають кисть, руки в них менше втомлюються, тому вони більш придатні для тривалої роботи. Пудра в припудрених нестерильних латексних рукавичках виготовлена з рослинних матеріалів та є біорозкладаною, вона полегшує і прискорює надягання, а також запобігає її злипанню під час зберігання. Хімічно стійкі рукавички з натурального латексу дають високу чутливість і міцність при розтяганні. Завдяки фіксуючій манжеті забезпечується додатковий захист рук. Рукавички бувають з бавовняним напиленням, антибактеріальною основою. Вони вирізняються високою стійкістю до кислот (50%), лугів (50%), водних розчинів неорганічних розчинників і спиртів, фарб, які розпиляються; забезпечують стійкий вологий і сухий захват. Рукавички захищають руки від механічних пошкоджень і нетоксичного пилу, від шкідливих біологічних факторів, від загальних виробничих забруднень.

 

Все обладнання для індивидуального захисту поділяється на 3 категорії залежно від величини ризику:

I . Мінімальний рівень ризику для користувача.

II . Середній рівень ризику для користувача.

III . Рукавички для захисту від ризику з незворотніми наслідками.

Області застосування латексних рукавичок:

– прибирання приміщень;
– приготування їжі;
– складання автомобілів;
– робота з хімічними реактивами;
– сельськогосподарські роботи на присадебній ділянці;
– робота на фармацевтичних підприємствах, в зубопротезних майстернях.

Компанія «АТМА» пропонує нестерильні одноразові латексні рукавички з натурального каучука в коробках по 100 штук для робіт з підвищеними вимогами до чутливості і латексні міцні господарські рукавички в парі анатомічної форми з натурального каучука.

Всі рукавички відповідають вимогам Технічного регламенту засобів індивідуального захисту. Виготовлені з натурального та штучного каучуку. Поліетиленові рукавички неанатомічні виготовлені компанією "Атма" на власному обладнанні.