Тримачі рушників

Показано 20 з 69 (4 сторінки)

Якими бувають тримачі і чому не варто на них економити?

Щодня ми стикаємося з тримачами на кожному кроці. Звичним рухом виймаємо одноразовий стаканчик з тримача біля офісного кулера, милуємося гарним тримачем для серветок на домашньому столі, автоматично беремо паперові рушники з тримача в туалеті громадського закладу. Сьогодні тримач – це справжній MUST HAVE у будь-якому будинку, організації і закладі. Пояснюється це тим, що ми висуваємо все вищі вимоги до гігієни, в тому числі і при використанні предметів, що є суто індивідуальними.

Тримачі паперових рушників і туалетного паперу є універсальними у сфері свого застосування, оскільки повинні бути присутніми практично всюди. Вони виготовляються в різному дизайні, але головна їхня відмінність полягає в конструкції. Такі тримачі бувають відкритими і закритими, для паперу в пачці або в рулоні.

Відкрита конструкція передбачає, що Ви берете папір або серветку зверху, з відкритого лотка,  і можете взяти їх у будь-якій необхідній для Вас кількості.

Закрита конструкція, передбачає повну прихованість рушника і його «поштучну» видачу. Тобто, якщо Ви хочете взяти більше серветок, то Вам необхідно скористатися тримачем ще раз. 

Відкриті тримачі краще використовувати вдома, або у місцях, де ними може користуватися обмежена кількість людей (невеликий офіс, готельний номер). Закриті тримачі, відповідно, краще використовувати у місцях з великим числом відвідувачів, оскільки вони є більш гігієнічними та економними. Такі конструкції можуть скоротити витрати паперу на 30%.

Варто зазначити, що до тримачів, які використовуються в домашньому побуті, та до їхніх аналогів, що використовуються в громадських місцях, висуваються різні вимоги.  В умовах дому Ви можете використовувати невеликі легкі конструкції з дизайном, який відповідає Вашому інтер`єру. Для громадських закладів краще використовувати тримачі великого розміру з металевим корпусом, замком та антивандальним виконанням. 

Все більше компаній намагаються пропонувати своїм клієнтам максимально повний сервіс. Враховуючи швидкість, з якою мчить життям багато хто зі споживачів їхніх послуг, клієнторієнтовані організації намагаються передбачити всі несподівані ситуації. Сьогодні все частіше можна побачити тримачі для косметичних серветок, гігієнічних пакетів і санітарних накладок.

Існує категорія тримачів для предметів специфічної сфери застосування. Тримачі рукавичок, бахіл, кушеточних простирадл.  В основному таке обладнання застосовується у медицині, на професійній кухні, деяких виробництвах і т.д., тому виготовляється воно з металу, що дозволяє забезпечити необхідний рівень гігієни.

Чи не найбільше загальної уваги привертає до себе тримач столових серветок. На столі цей предмет давно визнаний важливим елементом декору. Крім основної функціональної задачі він давно став фактором, що створює настрій та атмосферу завдяки різноманітності форм і кольорів.

Компанія «АТМА» має власну лінію з виробництва тримачів. Нашу продукцію Ви можете знайти серед тримачів паперових рушників, туалетного паперу, косметичних серветок, а також тримачів для рукавичок і бахіл.

Схема встановлення обладнання у громадських туалетних кімнатах ТУТ