Рідке мило, піна-мило, гелі

Показано 20 з 24 (2 сторінки)

Рідке мило давно стало невід`ємним атрибутом сучасного життя. Ми користуємося ним на роботі, у вбиральнях громадських закладів, у готельних номерах і навіть вдома. Його зручність очевидна, тому ми вже не уявляємо свого життя без цього предмету гігієни, і з плином часу до нього висуваються все вищі вимоги.

В нашому асортименті представленн рідке мило з різними властивостями, розфасоване у ємності від 0,35 до 5 літрів.

Для догляду за шкірою рук і тела, ми пропонуємо рідке мило власного виробництва серій ЕLETTO, PRIMO та MODESTO.

Мило ELETTO має зволожуючий ефект. Воно чудово підходить для використання вдома, ним приємно користуватися в готелі, офісі. Окрім м`якого догляду, ELETTO має прекрасний запах, який можна вибрати із пропонованої в цій лінії палітри.  Мило ELETTO представлене у різній розфасовці: 350 мл, 3 і 5 літрів.

Класичне рідке мило PRIMO прекрасно підійде для використання, як вдома, так і в громадських місцях з високою і низькою відвідуваністю (в офісах, спортивних клубах, торговельних центрах, вокзалах, аеропортах і т.д.). В цій серії також можна вибрати мило з уподобаним ароматом. PRIMO поставляється в упаковках об`ємом 0,35 і 5 літрів.

Рідке мило серії MODESTO доступне для будь-якого бюджету. Невисока вартість дозволяє використовувати його в місцях з високою відвідуваністю і високим споживанням витратних матеріалів.   

Особливі вимоги до мила висуваються окремими професійними галузями. Наприклад, професія лікаря, працівника індустрії косметології та краси або працівника сфери громадського харчування. В нашому асортименті таким вимогам відповідає мило з  дезинфікуючим ефектом DEZZO.  Придбати  цей продукт  можна в каністрах ємністю 5 літрів.

Сучасним доповненням до асортименту є найніжніше делікатне мило-піна SOFO. Його легка текстура сприяє м`ягкому очищенню і пом`якшенню шкіри. SOFO використовується у пеноутворюючих дозаторах, завдяки чому, порівняно зі звичайним рідким милом, суттєво скорочуються його витрати, а приємний цитрусовий аромат додасть бадьорості та енергії.

Крім широкого вибору мила, компанія «АТМА» пропонує гель для душу ESTA, який має прекрасне співвідношення ціни і якості та підходить для використання у громадських місцях із високою відвідуваністю, підтримуючи високий рівень обслуговування клієнтів. Гель розфасований в упаковки по 5 літрів.