Сушарки для рук. Фени

Показано 20 з 58 (3 сторінки)

Схема встановлення сушарок тут.

Сушарки для рук вже давно стали нашими незамінними «помічниками» в питаннях комфорту та гігієни.

Компанія «АТМА» має великий асортимент таких товарів, що при виборі дозволить врахувати розміри приміщення, потік відвідувачів і навіть дизайн.

Одним из класичних варіантів є сушарки, що кріпляться на стіну. Такі прилади здійснюють сушку в середньому за 30 секунд. Серед них є моделі, що вмикаються автоматично (від піднесення руки)  і ті, які вмикаються натисканням кнопки.

Перший варіант практично універсальний у використанні. Такий прилад може мати як пластиковий, так і металевий корпус із антивандальним покриттям. Цей варіант сушарки є одним з найпоширеніших, оскільки є зручним для користування і здатним витримати великий трафік.

Другий варіант є прийнятним для приміщень з невисоким відвідуванням і колом осіб, що використовують сушарку, так як мається на увазі дотик до приладу. Така модель економна у споживанні електроенергії, тому що її можна вимикати відразу після закінчення сушки. Характеристики, описані вище, роблять її прийнятною для невеликого офісу або готельного номера. В такому випадку корпус сушарки може бути навіть пластиковим.

Єдиною умовою при встановленні сушарок такого зразка є наявність придатної для кріплення поверхні, так як прилад може важити до 6, 5 кг і має бути розташованим на відстані  не менше ніж 1,2 м від підлоги і 40 см від інших горизонтальних поверхонь. Крім того, прилад не можна розташовувати у безпосередній близькості від джерел води, щоб уникнути потрапляння всередину.

Все більшого поширення набувають сушарки нового покоління DUALFLOW. Такі прилади, на відміну від класичних варіантів, розташовуються на підлозі, і являють собою дві паралельні панелі для сушіння. Кожна з панелей обладнана спеціальними датчиками, а поміщення рук у щілину між панелями дає можливість здійснити їхнє сушіння з усіх боків. Завдяки такому положенню, а також потужності повітряного потоку, час сушки складає лише 8 -10 секунд. Крім того, сушарка обладнана фільтрами і забезпечує антибактеріальний захист. 

Така модель дуже зручна в користуванні, оскільки її розташування дає можливість уникнути потрапляння вологи на підлогу (волога збирається у спеціальній ємності). Сушарка обладнана антивандальним і антиграфіті покриттям. Така модель прекрасно підійде для великих об`єктів зі значною кількістю відвідувачів, наприклад, аеропорти, великі торговельні центри, вокзали і т.д.  

Крім сушарок для рук, компанія «АТМА» пропонує вибір аналогічних приладів для волосся. В нашому асортименті представлені компактні сушарки для волосся, призначені для готельних номерів, а також більш габаритні і потужні сушарки для розміщення у спортивних і розважальних об`єктах з басейнами.

Наші рекомендації з догляду:

- раз на півроку очищати прилад від пилу (не використовуйте хімічно активні речовини);

- регулярно протирайте його вологою серветкою з використанням невеликої кількості мильного розчину;

- раз на месяць протирайте датчик ганчіркою (якщо цього не робити, прилад перестане автоматично вимикатись).