Mar Plast

Показано 20 з 298 (15 сторінок)

На 100% зроблено в Італії: сертифікована італійська якість.

У 2012 році Mar Plast пройшов шість етапів контролю, передбачених постановою Інституту захисту італійських виробників, і підтвердив, що продукція Mar Plast:

1. Розроблена італійськими дизайнерами та інженерами;

2. Виготовлена з першокласних матеріалів;

3. Складається з напівфабрикатів виробництва Італії;

4. Продукція традиційної італійської майстерності;

5. Зроблена за моделями та ексклюзивними проєктами компанії Mar Plast;

6. Виготовлена з дотриманням правил гігієни та безпеки.

Місія: пластик у найкращому вигляді

З 1968 року Mar Plast є еталоном у розробці та виробництві диспенсерів і пластикового приладдя для гігієни у громадських та приватних приміщеннях.

Місія компанії – зробити пластик шляхетним і привілейованим матеріалом для цього специфічного сектора промислового дизайну за рахунок використання відібраної сировини та обробки з використанням передових технологій. Кожен етап обробки, від проєктування до створення прес-форм і кінцевого виробництва, виконується всередині компанії для забезпечення повного контролю і якості.

Продукція Mar Plast – це синтез естетики, практичності та міцності, це об’єкти, які можуть привнести дизайн, фукціональність і безпеку в будь-яке середовище призначення та якими щодня користуються клієнти у 45 країнах світу.

Бачення: безпека відмінного партнерства

Бути надійним і справжнім партнером для своїх клієнтів – ось бачення, яке вирізняє корпоративну культуру Mar Plast. Купівля продукції Mar Plast означає не лише гарантію відмінної якості товару, але і можливість розраховувати на професійні поради, на негайні та ефективні рішення, на запасні частини, що завжди доступні і легко збираються. Mar Plast дбає про обслуговування клієнтів з тою ж самовіддачею, з якою вже понад 40 років  він створює аксесуари, здатні покращити сприйняття самого пластику.