InterCHARM-Україна та Pro Beauty Expo

Шановний партнере!

Компанія «АТМА» запрошує Вас відвідати наш стенд №  2А-9-40
у другому павільйоні на виставці індустрії краси InterCHARM-Україна та Pro Beauty Expo,
що відбудеться з 16 до 18 вересня 2020 року в МВЦ у Києві (м. Лівобережна).

В асортименті компанії «АТМА» представлені товари таких відомих європейських виробників як MEDICLINICS, MARPLAST, ECOCHEM, TTS. У нас Ви можете вибрати і придбати санітарно – гігієнічне обладнання цих брендів: сушарки для рук, дозатори рідкого мила, тримачі рушників і туалетного паперу.
Хочемо познайомити Вас із simplehuman - аксесуарами для будинку нового покоління: сміттєві баки, диспенсери, дзеркала, різноманітні приналежності для ванної та кухні. Дзеркала simplehuman не тільки висвітлюють обличчя з усіх боків рівномірно, але й зберігають кілька налаштувань, наприклад, імітують яскравість сонячної вулиці, офісу чи ресторану.

Окрема лінійка товарів присвячена ДЕЗІНФЕКЦІЇ (стійки, дозатори, антисептики). Крім того, ми пропонуємо великий вибір витратних матеріалів: мішки для сміття, рідке мило, рукавички, бахіли та інше.
Використовуючи наш промокод ATMA, ви зможете безкоштовно отримати електронний квиток на сайті виставки www.intercharm.kiev.ua.
Без використання промокоду відвідування виставки  платне.

Важливо! Промокод дійсний лише при отриманні електронного квитка на сайті виставки та діє до закінчення InterCHARM-Україна та Pro Beauty Expo 2020.

До зустрічі на нашому стенді!