Tischa Papier

Показано 20 з 94 (5 сторінок)

Продукція торговельної марки «Tischapapier» — це цілий ряд товарів гігієнічного призначення, а саме: паперові рушники, туалетний папір, простирадла, серветки і накладки на унітаз.

Відмінна якість, простота і зручність використання гарантуються за рахунок високого рівня автоматизації та використання екологічно чистої сировини, стовідсоткової вологостійкої целюлози. Це дає можливість гарантувати високі показники якості, що відповідають чинним споживчим стандартам. У виробництві виробів рівня економ-класу застосовується вологостійка макулатура (вторсировина).

Різноманітний асортимент «Tischapapier»  дозволяє придбати предмети гігієни, що відповідають індивідуальним запитам конкретного клієнта.

 

  • Паперові рушники в пачках і рулонах . Ці вироби використовуються за допомогою спеціальних пристосувань — тримачів, які дозволяють легко і комфортно відділити відрізок паперу потрібної довжини, що перешкоджає його перевитратам. Рушники мають стандартні розміри, що дозволяє використовувати їх з більшістю моделей диспенсерів від різних світових виробників. Також ви маєте можливість підібрати потрібну довжину рулона (від трьохсот відривів у MINI пакованні до шестисот вісімдесяти в MIDI), залежно від ваших потреб. Оптимальна довжина рулона дозволить не заправляти диспенсер протягом тривалого періоду часу, а компактний розмір великого об’єму паперу суттєво економить витрати на транспортування і зберігання.
  • Туалетний папір торговельної марки «Tischapapier» вирізняється особливою якістю, кожен виріб відповідає загальноприйнятим нормам і вимогам. Пропонуємо поставки туалетного паперу з різною довжиною рулону. Для вибагливих клієнтів рекомендуємо папір у пачках. Туалетний папір «Tischapapier» досить практичний і зручний. Ця продукція ідеально підходить для використання з диспенсерами.
  • Серветки паперові. Ці вироби знадобляться, де б ви не перебували: у дорозі, на природі, в офісі чи вдома. Столові серветки -  це не лише прикраса будь-якого святкового столу, але і з їхньою допомогою можна привести себе до ладу – промокнути губи або витерти руки під час застілля – з ними набагато комфортніше. Наприклад, серветки для обличчя, що є в готельному номері, зможуть виразити ступінь турботи про відвідувачів і справити позитивне враження.
  • Одноразові накладки на унітаз. Представлені у трьох основних видах: MINI, MAXI і TICI. Накладки MINI і MAXI передбачені  для використання у ресторанах, готелях та інших невеликих приміщеннях з високим рівнем відвідування і споживання витратного матеріалу. Застосування одноразових накладок на унітаз потребує наявності спеціального тримача у туалетних кімнатах. Вони здатні виручити людину у лікарні, на роботі, у поїзді чи літаку. Накладки TICI є дуже компактними і зручними. Вони легко поміщаються у кишеню чи сумочку, тому навіть у найпотрібніший момент здатні опинитися під рукою.

Торговельна марка «Tischapapier» - гігієна і комфорт за будь-яких умов!

Офіційним представником торговельної марки «Tischapapier» є компанія «АТМА».