Fratelli

Показано 20 з 78 (4 сторінки)

З 1949 року Арех – лідер у розробці, виробництві і продажу прибирального інвентарю.

Арех заснував Енріке Ре разом зі своїм братом Карло у 1949 році.

Компанія швидко стала постачальником для провідних брендів у той час, коли вона була лідером промислового відродження Італії. У 1960 році напрям змінився і компанія Арех стала спеціалізуватися на виробництві інструментів і продукції для побутового і професійного прибирання: швабри для підлоги, мітли, совки, обладнання для миття вікон, ганчірки і домашнє приладдя.

Зобов'язанням Арех завжди було пропонувати на ринку аксесуари, які були б гарними, раціональними, функціональними і довговічними, а також забезпечували б найкраще співвідношення ціни і якості.

Якість продукції Арех із плином часу оцінили на всіх континентах, 50% продукції експортується.

«Зроблено в Італії» - фундаментальна цінність при розробці продукції, що допомагає нам у повсякденному житті.

Виробництво майже повністю здійснюється в Італії, в основному на заводі в Ро на території площею 12 000 м2, за винятком деяких другорядних продуктів, що виготовляються за кордоном.

Всі товари Арех пропонують інноваційні рішення і максимальну зручність дизайну. Арех має на меті робити продукцію практичною, функціональною і простою в користуванні, завжди шукає нові та інноваційні технічні рішення на всіх етапах досліджень і розробок – від дизайну продукту до проєктування і промислового виробництва.