Засіб дезінфікуючий для поверхонь DEZALDUM 20 5л

Бренд:
Застосування:
для дезінфекції і миття об'єктів способами протирання, зрошування, замочування або занурення
Артикул:
DA015000
EAN:
4820109875592
Є в наявності
(21.09.2023)
787.50 грн

Засiб для дезiнфекції та миття поверхонь, для боротьби з пліснявими грибами та для дезінфекції, чистки і миття сміттєприбирального обладнання та сміттєзбірників на підприємствах комунально-побутового обслуговування, громадського харчування, торгівлі, промислових ринках, на об'єктах харчопереробної промисловості та підприємствах агропромислового комплексу, фармацевтичної, хімічної, біотехнологічної промисловості, у закладах освіти, соціального забезпечення, культури, відпочинку, спорту. Засіб ефективний проти грампозитивних і грамнегативних бактерій, виявляє противірусну дію до вірусу поліомієліту та, відповідно, до менш стійких вірусів, зокрема - грипу, вірусу імунодефіциту людини, кору, епідемічного паротиту, вірусних гепатитів А, В, С, D, норо-, аденовірусів, ротавірусних гастроентеритів, ECHO, Коксакі, коронавірусів людини, в тому числі SARS-CoV-2, що викликає COVID-19, та інших вірусів.

Застосування: робочі розчини засобу застосовуються для дезінфекції і миття об'єктів способами протирання, зрошування, замочування або занурення. Встановлена норма витрат готового розчину цього засобу для протирання — 100 мл на 1 кв. м, для зрошування — 300 мл на 1 кв. м. Кількість концентрату засобу і води (мл), необхідні для приготування робочого розчину, вказані в методичних рекомендаціях, в залежності від об'єкту дезінфекції та вибраного способу обробки. Для прикладу: у разі   приготування  10 л  1%-го  розчину  потрібно  100 мл  концентрату  і  9900 мл питної води. Потрібно враховувати, що засіб не варто використовувати разом з натуральними і синтетичними милами. Більш  детальну  інформацію  дивись  в  методичних рекомендаціях

Застереження: засіб для зовнішнього застосування. Рекомендовано використовувати засоби індивідуального захисту (детальну  інформацію дивись в  методичних рекомендаціях). Не допускати контакту зі слизовими оболонками! У разі потрапляння в очі промийте великою кількістю води і зверніться до лікаря. При випадковому проковтуванні потерпілому промити шлунок і звернутися до лікаря та  показати йому етикетку.

Склад: вода підготовлена; >15% бензалконію хлорид; > 10 % глутаровий альдегід,  ізопропіловий спирт; н-ПАР,  регулятор кислотності,  комплексоутворювач.

Умови зберігання: в чистих, сухих, закритих складських приміщеннях, за відсутності прямого потрапляння сонячних променів, у щільно закритій оригінальній тарі на відстані не ближче ніж 1 м від нагрівальних приладів, за температури від +5°С до +25°С.

Склад
вода підготовлена; >15% бензалконію хлорид; > 10 % глутаровий альдегід, ізопропіловий спирт; н-ПАР, регулятор кислотності, комплексоутворювач.
Країна-виробник
Україна
Об `єм
5 л у каністрі

Немає відгуків про цей товар

Залишити відгук

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови використання Google.


Інформація для замовлення

Зображення товарів, розміщені на сторінках нашого сайту, можуть відрізнятись від зображень оригіналів, що надаються нашими постачальниками.

Доставка у Києві та по Україні здійснюється будь-яким перевізником за бажанням покупця за тарифами перевізника (див. закладку Оплата/Доставка).

Всі товари з габаритами понад 120 см і вагою понад 30 кг надсилаються тільки на ВАНТАЖНІ відділення Нової пошти .

В нашій компанії є Політика повернення як товару так і грошових коштів.

При реєстрації на сайті або оформленні замовлення Ви погоджуєтесь на Збір та обробку персональних даних.

З умовами Договору публічної оферти можна ознайомитись, перейшовши за посиланням.

 

Офіс працює з понеділка до п'ятниці з 8-00 до 18-00 у робочі дні.

+38 (044) 201-04-60 
+38 (050) 478-77-99 
+38 (067) 482-77-97